Veseli: Këto janë shtatë pikat e planit kundër korrupsionit

Veseli: Këto janë shtatë pikat e planit kundër korrupsionit

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, njëherësh kandidati për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli ka shpalosur sot paktin e tij kundër korrupsionit me pesë shtylla dhe 25 pika. Ky plan sipas të parit të PDK-së do të çlirojë Kosovën nga korrupsioni dhe do të kursejë miliona euro./21Media