Ata shkëlqyen me veshjet që zgjodhën

Ata shkëlqyen me veshjet që zgjodhën

Ka përfunduar nata e dytë e Festivalit “Kënga Magjike 2017”, i cili dha një spektakël të vërtetë në ekranet televizive, TV Klan dhe RTV 21.

Artistët e njohur, por edhe ata të rinj dhanë performanca të mrekullueshme në skenë, shkruan rtv21.tv

Gjithsesi edhe veshjet dhe mënyra se si janë dukur mori vëmendje nga të gjithë. Artistët i përshtatën veshjet me performancat e tyre në Festival.

Në natën e dytë të “Këngës Magjike” artistët janë dukur kështu:

Ndryshe, nata finale e “Këngës Magjike” do të mbahet të shtunën më 9 dhjetor./21Media