Kiliani ka nisur të jetë një problem për klubin

Kiliani ka nisur të jetë një problem për klubin

I ardhur te Barcelona në muajin gusht, kur katalanasit fituan duelin me Inter për ta marrë nga Bayern Munich, aventura e Arturo Vidal në kampionatin spanjoll ende nuk ka nisur!

Jo vetëm kaq, sipas asaj që bën të ditur “AS”, kiliani ka nisur të jetë një problem për klubin.

Trajneri Ernesto Valverde dhe shokët e ekipit duket se nuk e pëlqejnë karakterin e përforcimit të ardhur në ditët e fundit dhe shtypi spanjoll ka shkruar se nuk është çudi që ai të largohet sërish gjatë merkatos së janarit.