Ajo nuk ka pritur me gjatë

Ajo nuk ka pritur me gjatë

Ariana Grande dhe Pete Davidson janë fejuar pas disa javë takimesh. Këtë e ka konfirmuar një burim shumë i afërt me çiftin për Weekly Exlusively.

“Ata ata përshaten deri përsosje .Nuk nxitojnë për t’u martuar”, ka thënë ky burim . “Miqtë e tyre janë vërtet të ngazëllyer dhe mbështetës.”, ka shtuar ai, përcjell rtv21.tv.

Ndërsa një burim tjetër ka treguar se çifti në festën e ditëlindjes së Robert Pattinson në Los Anxheles të shtunën, më 9 qershori kanë treguar njerëzve se janë fejuar.

Sa i përket anës profesionale, Ariana pas sulmit të Manceshterit është rikthyer me “No tears left to cry”, kengë e cila mendohet se iu ka kushtuar kësaj ngjarje./21Media