Kënga e re e Aurelës

Kënga e re e Aurelës

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Aurela Gaçe, sot publikoi projektin e saj më të ri, me titull “Veten dua gjallë”.

Për muzikën u përkujdesën John Van Ride dhe Aurela Gaçe kurse, për tekstin Rozana Radi, shkruan rtv21.tv

Këtë këngë Aurela e ka publikuar me videoklip.

Ky është projekti i parë i artistes për këtë vit. “Më mbaj” titullohet kënga e fundit e Aurelës të cilën e publikoi në muajin gusht të vitit të kaluar. /21Media