"Nusja veç kështu si ti duhet mu dukë se edhe në përralla duken kështu!"

Nusja veç kështu si ti duhet mu dukë se edhe në përralla duken kështu!”

Aktorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi dhe aktori,  producenti i njohur shqiptar, Besnik Krapi, më 14 shtator i dhanë fund beqarisë.

Një video përmbledhëse me pamje të veçanta nga dasma e tyre, Besniku ka publikuar sot në rrjetin social Instagram.

Besniku ka falënderuar të gjithë bashkëpunëtorë për dasmën e tyre, teksa la edhe një dedikim për bashkëshorten e tij, Jonidën.

“HAHAHAHAHH u knaqa tu e pa. Kqyreni krejt ju qe keni qene prezent se krejt qitu dikah jeni………Kisha dasht me ju falenderu secilin vec e vec po jeni shume! Ju dua fort dhe flm qe na keni gzu ate nate! Yllka Brada, flm zemer! Je fantastike. M’ke bo t’bukur gati sa nusja. Te faleminderit shume shume shume! Ami Event, video po flet ma shume dhe ckado qe shtoj vec e teproj!  Klajdi Resort dhe familja Kokoshi! Flm per gjithcka dhe qe jeni aq t’mire e t’dashtun!  Ju krejt secili qe po shiheni tu u knaq e tu kcy e tu bo stila, flm shume!
 Gru, t’du fort! Nusja vec qishtu si ti duhet mu duke se edhe ne perralla doken qishtu! Btw, shyqyr qe u kry per 14 ore dasma se me pas zgjate edhe 4 dite, keta s’paten mu ndal! Krejt faji i @faton_isufi qe e nisi prej fillimit, Faton, te dua fort edhe shume dashni per krejt! p.s. @alban_ukaj a pe sheh cka ke hup? Une ni zarf prej teje, e ti kqyre videon”, ka shkruar Besniku krahas videos.

 

View this post on Instagram

 

HAHAHAHAHH u knaqa tu e pa. Kqyreni krejt ju qe keni qene prezent se krejt qitu dikah jeni………Kisha dasht me ju falenderu secilin vec e vec po jeni shume! Ju dua fort dhe flm qe na keni gzu ate nate! Yllka Brada, flm zemer! Je fantastike. M’ke bo t’bukur gati sa nusja. Te faleminderit shume shume shume! @yllkabrada Ami Event, video po flet ma shume dhe ckado qe shtoj vec e teproj! @amievent_official @amardatoska Klajdi Resort dhe familja Kokoshi! Flm per gjithcka dhe qe jeni aq t’mire e t’dashtun! @klajdi_resort Ju krejt secili qe po shiheni tu u knaq e tu kcy e tu bo stila, flm shume! @jonidavokshiofficial ❤️ Gru, t’du fort! Nusja vec qishtu si ti duhet mu duke se edhe ne perralla doken qishtu! Btw, shyqyr qe u kry per 14 ore dasma se me pas zgjate edhe 4 dite, keta s’paten mu ndal! Krejt faji i @faton_isufi qe e nisi prej fillimit 😂😂😂 Faton, te dua fort edhe shume dashni per krejt! ❤️ p.s. @alban_ukaj a pe sheh cka ke hup? Une ni zarf prej teje, e ti kqyre videon. 😂😂😂

A post shared by besnik krapi (@besnikkrapi) on

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi janë njohur në serialin vendor “O sa mirë”./21Media