Kumanova përfshihet nga moti i ligë

Loading...

Kumanova përfshihet nga moti i ligë

Video të cilat i kanë arritur në redaksinë të TV21 tregojnë breshërin që kishte rënë në lagjet e qytetit të Kumanovës në Maqedoni të hënën rreth orës 20:00.

Në këto video shihen vetura dhe disa lokale, e rrugë ndërkohë që shiu me breshër nuk kishte të ndalur.

Nuk është raportuar ende për dëme nga breshëri./21Media