Nexhimje Pagarusha dhe Violetë Kukaj para pak ditësh lansuan “Mbushni gotat”

Loading...

Nexhimje Pagarusha dhe Violetë Kukaj para pak ditësh lansuan “Mbushni gotat”

Kënga “Mbushni gotat”, është projekti që e riktheu në muzikë pas tre dekadave Bilbilin e Këngës Shqipe, Nexhmije Pagarushën. Kënga erdhi në bashkëpunim me Violeta Kukajn, dhe u vizuealziua edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv.

Edhe pse në moshë, Nexhmije Pagarusha me dukjen e saj dëshmon se është një zonjë e madhe . Sot Violeta Kukuaj ka publikuar fotografi nga prapaskenat e xhirimeve, nga ku shihet se ky projekt është realizuar me shumë dashuri.

“Mbushni gotat”, është publikuar më 6 qershor të këtij viti në platformën ArkivaShqip në Youtube./21Media

Foto gjat xhirimit te klipit. -Mbushni gotat-

A post shared by VioletëKukaj (@violetekukaj) on