Ja si i përgjigjet ai

Ja si i përgjigjet ai

Sot feston ditëlindjen reperi i njohur Genc Prelvukaj, i cili mbush 36 vjet. Në mesin e shumë urimeve që ka pranuar është edhe ai nga bukuroshja, këngëtarja Eni Koçi. Ajo në Instagram ka përzgjedhur fjalët më të mira për të uruar Gencin. “Urime ditelindjen @gencprelvukaj Te uroj vit te mbare, shendet dhe cdo gje te mire. Shume sukses dhe buzeqeshje ne ditet qe vijne. Edhe 100 tjera 💫”, ka shkruar ajo, përcjell rtv21.tv

Por që nuk ka munguar as reagimi i reperit i cili e ka falënderuar atë, duke e shoqëruar tekstin me një emoji që shpreh dashuri “Faleminderit shume En 😍🍸🍸”, ka shkruar Prelvukaj

Ndërkohë që edhe Eni para pak diësh (5 korrik) festoi ditëlindjen dhe mbushi 21 vjet, e ishte Genci që e uroj bukuroshën përmes fomrës së njëjtë. “Gezuar ditelindjen En. Shume fat, shendet dhe suksese ne ditet qe vijne. Uroj te jesh e lumtur ne cdo dite qe zbardhe. E rrethuar gjithnje me njerezit qe i do dhe te duan. U befsh 100”, ka shkruar Genci.

Kujtojmë se po përflitet një lidhje e mundshme ndërmjet artistëve mirëpo asgjë nuk është konfirmuar nga asnjëra palë./21Media