Projekti më i ri i Vjosës

Projekti më i ri i Vjosës

Këngëtarja e mirënjohur, Vjosa Emini, publikoi këngën “Ki me pa”. Për këtë projekt artistja ka bashkëpunuar me produksionin XL Films, tekstin e ka shkruar Zanfina Kabashi, ndërsa muzikën dhe orkestrimin e ka bërë Granit Gashi, transmeton rtv21.tv

Artistja shfaqet shumë elegante në videoklipin e këngës “Ki me pa”.

Mbetet të shihet se sa do të pëlqehet ky projekt nga fansat e këngëtares./21Media