Vjosa Osmani viziton qumështoren “EuroLona”

Vjosa Osmani viziton qumështoren “EuroLona”

Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani, gjatë vizitës së sotme në një kompani prodhuese të qumështit në Fushë Kosovë, premtoi se Qeveria e LDK-së do të garantojë siguri në ushqim dhe ndihmë për prodhimet vendore./21Media