VKR fitojnë të ngushtë

VKR fitojnë të ngushtë

Vipers Kristiansand (VKR) e Norvegjisë ka zënë vendin e tretë në Ligën e Kampionëve për femra, pasi ka mposhtur Metz Hanball të Francës, me rezultat përfundimtar 30:31.

Ndërsa gjatë pjesës së parë në epërsi ishte, Metz Hanball me rezultat 16:15, përcjell rtv21.tv

Finalja e madhe e Ligës së Kampionëve për femra luhet sot në orën 18:00 dhe do të transmetohet drejtpërsëdrejti në RTV21 Plus./21Media