Vlora tregon si dukej vite më parë

Vlora tregon si dukej vite më parë

Ambasadorja e Kosovës në SHBA,  Vlora Çitaku është një prej politikaneve  më të dashura.

Me paraqitjet e saj elegante ajo gjithë herë ka arritur që të tërheq vëmendje dhe të vlerësohet jo vetëm për mençurinë, por edhe për dukjen, shkruan rtv21.tv.

E, sot 37 vjeçarja është kthyer në kohë. Ajo ka në Instagram ka publikuar një fotografi të cilën e ka realizuar vite me parë.

Vërehet se Vlora nuk ka pësuar ndryshime, përkundrazi është rinuar edhe më shumë./21Media