Fast Company tregon arsyet

Fast Company tregon arsyet

Ndonëse aktualisht është telefoni më i pritur i momentit, sipas Fast Company iPhoned 8 mund të vonohet të dalë në treg për shkak të problemeve në software.

Kjo kompani në raportin e saj përshkruan situatën brenda Cupertinos, një nga më të tensionuarat në vitet e fundit.

Problemet në software të Apple lidhen me dy risitë e telefonit sensori i njohjes së fytyrës 3D dhe ushqimi me wireless./21Media