Këmbësorja ka pësuar lëndime

Këmbësorja ka pësuar lëndime

Një vozitës i panjohur dje rreth orës 17:00 në Kaçanik të vjetër ka goditur me veturë një këmbësore, e cila ka pësuar lëndime.

Sipas policisë, këmbësorja është dërguar në QKUK.

“Vozitësi i pa njohur me veturë të pa njohur ka goditur këmbësoren femër K-Shqiptare dhe më pas ka ikur nga vendi i ngjarjes. Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar në QKUK për tretman mjekësor.”, ka njoftuar sot policia./21Media