Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

Të dyshuarit janë dërguar në mbajtje

Në Prizren janë arrestuar dy persona të dyshuar, pasi që gjatë një fjalosje me njëri tjetrin, njëri nga të dyshuarit e ka sulmuar fizikisht duke therur me thikë viktimën

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësore.

Sipas raportit, me vendim të prokurorit dy të dyshuarit pas intervistimit janë dërguar në mbajtje./21Media