Dr.Ulaj: Ministri Ismaili u mundua të shfajësonte PDK-në

Edhe Lëvizja “Vetëvendosje” ka mbajtur sot një konferencë për media, në të cilën është deklaruar rreth aferës së ‘’Spitalit’’. Ky reagim i Vetëvendosjes vjen pas denoncimit të bërë nga nënkryetari i PDK-së, Uran Ismaili dhe debatit që u hap rreth vendimeve të marra nga qeveritë e ndryshme për këtë çështje./21Media