Nesër takimi i radhës

Nesër takimi i radhës

Edhe takimi i sotëm në mes të kryetarit të Vetëvendosjes, Albin Kurti dhe kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa, rezultoi pa marrëveshje për të bashkëqeverisur, por u deklarua se ka lëvizje në drejtim të marrëveshjes. Takimi i radhës do të mbahet nesër.(Teksti-Donika Osmani, kamera-Berat Bahtiri)./21Media