Ylli i  muzikës pop është duke pritur binjakë me burrin e saj reperin Jay-Z

Ylli i  muzikës pop është duke pritur binjakë me burrin e saj reperin Jay-Z

Këngëtarja amerikane, Beyonce, të enjten kishte dalur në Beverly Hills për të bërë Pazar e veshur me një fund të shkurtër dhe një bluzë sportive.

35 vjecarja, vazhdimisht gjatë shëtitjes kishte mbajtur dorën e saj tek barku, duke lënë përshtypje se binjakët po e shqelmonin./21Media