Botërori i Hendbollit “Franca 2017”

 Botërori i Hendbollit “Franca 2017”

Ka filluar ndeshja hendbollistike ndërmjet skuadrës së Kroacisë dhe Sllovenisë, ndeshje kjo e cila po transmetohet drejtpërdrejtë në RTV 21.

Kujtojmë se dje Sllovenia fitoi medaljen e bronztë në Hendboll, në ndeshjen që u mbajt kundër Kroacisë./21Media