Ndeshja po transmetohet drejtpërdrejtë në RTV 21

Ndeshja po transmetohet drejtpërdrejtë në RTV 21

Ka filluar ndeshja hendbollistike ndërmjet skuadrës së Kroacisë dhe Sllovenisë, ndeshje kjo e cila po transmetohet drejtpërdrejtë në RTV 21.

Kjo ndeshje zhvillohet për të fituar medaljen e bronztë të Kampionatit Botëror të hendbollit, i cili po zhvillohet në Francë.

Ndërsa, nesër duke filluar nga ora 17:30 do të zhvillohet finalja e madhe e këtij Kampionati ndërmjet Francës dhe Norvegjisë e cila po ashtu do të transmetohet në RTV 21./21Media