Prej 24 janarit në RTV 21, Kampionati Botëror i Hendbollit "Franca 2017"

Prej 24 janarit në RTV 21, Kampionati Botëror i Hendbollit “Franca 2017”

Dashamirët e hendbollit dhe përgjithësisht të sportit, prej sot do të mund t’i ndjekin transmetimet e drejtpërdrejta të ndeshjeve të fazës përfundimëtare të kampionatit botëror të hendbollit, i cili po zhvillohet në Francë.

Kështu, me 24 janar, në RTV 21 PLUS do të transmetohen dy ndeshje të fazës së çerekfinalës:Franca – Suedia (19:00) dhe Spanja – Kroacia (20:45)

Të enjten në RTV 21 nga ora 21:00 dhe të premtën dhe të shtunën në RTV 21 prej orës 20.45 do të transmetohen dy ndeshjet gjysmëfinale dhe ajo për vend të tretë, ndërsa të dielen, poashtu në RTV 21, transmetohet finalja prej orës 17:30. / 21Media

unnamed (1)