"Është vendi im" mbetet kujtim i paharruar

“Është vendi im” mbetet kujtim i paharruar

Sot në 9 vjetorin e shpalljes së pavarësisë së Kosovës, kujtojmë disa nga këngët më të veçanta që iu janë dedikuar kësaj date të rëndësishme, shkruan rtv21.tv

E në mesin e tyre edhe kënga “Është vendi im”, e cila i bashkoi artistët më të shquar dhe mbeti kujtim i veçantë.

Më poshtë gjeni videon e cila do t’ju ngjall emocione të forta sapo ta dëgjoni./21Media