Kim Kardashian më në fund është hapur për eksperiencën e saj nga grabitja në Paris

Kim Kardashian më në fund është hapur për eksperiencën e saj nga grabitja në Paris

Ajo tregoi se gjatë procesit ajo ishte përgaditur, dhe mendja e saj i thoshte se ata do ta dhunonin dhe do ta mbysnin pasi që ta grabisnin.

Ajo e tregoi këtë në episodën e ditës së dielë në shoun “Keeping Up With The Kardashians”, duke shkuar aq larg sa ka imagjinuar se Kourtney do të ishte ajo që do të gjente trupin e saj të pajetë, shkruan rtv21.tv.

Ajo me fjalët e saj përshkruan një imaxh drithërues, e kjo kombinuar me fotografitë e skenës së krimit vetëm mund të imagjinoni se si është ndjerë Kim në ato momente./21Media