Muzeu hap dyert për nxënës dhe fëmijë (Video)

105
0
SHPËRNDAJE

Në shënimin të nëntë vjetorit të pavarësisë së Kosovës edhe  Muzeu i Kosovës kishte organizuar një mori aktivitetesh. Aktivitete për nxënës dhe fëmijë kishin në fokus Trashëgiminë Kulturore, Shkollat e Mozaikut dhe ABC për Trashëgiminë Kulturore. /21Media

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU