Nipi i presidentit të SHBA-ve Donald Trump dhe djali i Donald Trump Jr. ka thyer këmbën pas një aksidenti

Nipi i presidentit të SHBA-ve Donald Trump dhe djali i Donald Trump Jr. ka thyer këmbën pas një aksidenti

Tristan ishte dërguar në spital të dielën pasi kishte thyer këmbën e tij gjatë skijimeve në Aspen, ka mësuar TMZ.

Shërbimi Sekret e ka shoqëruar 5 vjeçarin deri tek emergjenca pasi ai ishte rrëzuar gjatë një fundjave ku familjarisht kishin shkuar për skijim, shkruan rtv21.tv.

Tristan ishte duke skijuar me familjen e tij, dhe me familjen e Ivankas në shtigjet e skijimit shumë të famshme të Aspen-it./21Media