Një përforcim i sindikatave të Kosovës (Video)

92
0
SHPËRNDAJE

Bashkohen BSPK dhe SBASHK

U nënshkrua memorandum mirëkuptimi ndërmjet Bashkimit të Sindikatave të Pavarura të Kosovës dhe Sindikatës së Bashkuar e Arsimit, për siç thanë për të ngritur intensitetin e mbrojtjes së të drejtave dhe mirëqenies së punëtorëve në Republikën e Kosovës./21Media

 

S'KA KOMENTE

PËRGJIGJU