Ekipi i Francës është në avantazh

Ekipi i Francës është në avantazh

Ka përfunduar pjesë e parë e ndeshjes së hendbollit ndërmjet Francës dhe Sllovenisë. Deri më tani ekipi i Francës po kryeson me tre pikë më tepër.

Pjesa e parë e këtij takimi përfundoi me rezultat 15 me 12 në favor të ekipit francez, shkruan rtv21.tv

Ndeshjen mund ta shihni në RTV 21.

Kjo është përballja e parë gjysmëfinale e Kampionatit Botërorë për meshkuj në Hendboll që po zhvillohet në Francë./21Media