Vazhdimet do të përcaktojnë finalistin

Vazhdimet do të përcaktojnë finalistin

Vazhdimet do të përcaktojnë finalistin e takimit mes Kroacisë dhe Norvegjisë, ndeshje kjo e vlefshme për Kampionatit Botëror të hendbollit, i cili po zhvillohet në Francë.

Koha e rregullur ka përfunduar me rezultat të barabartë 22-22 dhe tani janë vazhdimet ato të cilat do të përcaktojnë finalistin e këtij takimi dramatik./21Media