Lëndohet Rashford

Lëndohet Rashford

West Ham mposhti Manchester United me rezultat 2-0.

Golat u shënuan nga Andriy Yarmolenko (44’) dhe Aaron Cresswell (84’).

Me këtë fitore West Ham ngjitet në vendin e katër, në tabelën e Premierligës, me njëmbëdhjetë pikë. Ndërsa, United mbetet në vendi e shtatë me tetë pikë.

Një tjetër lajm i keq për “Djajtë e kuq” është lëndimi i sulmuesit, Marcus Rashford, i cili u detyra të largohet nga loja në minutën e 61’./21Media