Granit Xhaka është një nga futbollistët më të famshëm shqiptarë

Granit Xhaka është një nga futbollistët më të famshëm shqiptarë

Dashuria e tij për gruan Leonitën është e ditur për publikun, ngase futbollisti i Arsenal-it shpesh shpërndan fotografi me të në rrjetet sociale, e përshkrimet e fotove janë tepër të ëmbla, shkruan rtv21.tv.

Kësaj herë edhe Graniti edhe Leonita kanë shpërndarë një fotografi të njëjtë së bashku, ku shihet Graniti duke e mbajtur Leonitën e cila është në ajër.

Fotografisë i është bashkangjitur edhe përshkrimi: “happiness is love” (lumturia është dashuri). Brenda një ore që është postuar në Instagram, fotoja ka marrë më shumë se 25 mijë pëlqime tek Graniti, e 8 mijë pëlqime tek Leonita, si dhe shumë komente të ëmbla të fansave./21Media

https://www.instagram.com/p/Bd2o3CKFI6m/?taken-by=granitxhaka

https://www.instagram.com/p/Bd2o7XjAGZ1/?taken-by=__ll.gx__