"Xhakarta" pozon me shumë ëmbëlsi para kamerës

Loading...

“Xhakarta” pozon me shumë ëmbëlsi para kamerës

Arta Elezaj, aktorja e serialit vendor “O sa mirë”, e cila luan rolin e “Xhakartës”, për një kohë shumë të shkurtër ka arritur që të pëlqehet nga publiku.

Ajo arrin që të tërheq vëmendje me çdo fotografi që publikon në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 52 mijë ndjekës, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, ajo është shfaqur mjaft tërheqëse e veshur me një bluzë ngjyrë blu me të verdhë dhe me kaçurrelat që e bëjnë të duket shumë e veçantë.

Fotografia ka marrë pëlqime dhe komente të shumta nga ndjekësit e saj./21Media

💙

A post shared by Arta Elezaj – Official Acc (@artaelezaj) on