Duket tejet atraktive

Loading...

Duket tejet atraktive

Aktorja, Arta Elezaj është një ndër personazhet më të pëlqyer të serialit vendor “O Sa Mirë”.

E njohur në rolin e saj si “Xhakarta”, Arta gjithnjë e më shumë po rrëmben vëmendjen edhe me publikimin e fotografive në rrjetet sociale.

Ajo ka mahnitur të gjithë kur në rrjetin social Instagram ka ndarë me ndjekësit e saj një foto ku shihet teksa ka pozuar në bikini, duke vënë në pah linjat trupore.

Komentet dhe pëlqimet nga fansat e saj janë të shumta./21Media