"Xhbanja" dukej tejet joshëse

“Xhbanja” dukej tejet joshëse

Aktorja, Arjola Demiri e njohur me rolin e saj si “Xhbanja”  po shijon pushimet në bregdet.

Nga atje ajo nuk po heziton të publikojë fotografi.

Së fundmi, ajo ka shpërndarë një imazh në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet shumë atraktive.

Mbi foton e publikuar ajo ka lënë një mesazh për të gjithë fansat e saj.

“Vendoseni zemrën, mendjen dhe shpirtin tuaj edhe në veprimet tuaja të vogla. Ky është sekreti i suksesit “ ka shkruar ajo./21Media