Ceremonia madhështore e martesës së tyre mori vëmendjen e të gjithëve

Ceremonia madhështore e martesës së tyre mori vëmendjen e të gjithëve

Këngëtarja e mirënjohur, Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku i than po njëri-tjetrit ne mesin e shumë të ftuarve në një ambient si në përralla.

E si e do zakoni, pas martesës, çifti simpatik kanë marrë rrugën për pushimet e muajit të mjaltit.

Xhensila dhe Besi kanë zgjedhur ishujt Malidve si destinacion për të kaluar disa ditë të paharruara./21Media