Për Xhensilën sot është një ditë e veçantë

Për Xhensilën sot është një ditë e veçantë

Këngëtarja shumë e pëlqyer nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj, feston sot ditëlindjen e 24-të me shumë suksese në karrierën muzikore, shkruan rtv21.tv

Në këtë ditë të veçantë të saj nuk do të mungonte një befasi romantike nga i dashuri i saj Bes Kallaku, i cili i ka blerë bukuroshes disa trëndafila, dhe një tortë me mbishkrimin “Urime ditëlindjen”.

Urime tjera të shumta Xhensila ka marrë edhe nga fansat e saj të cilët e ndjekin dhe e duan atë.

Ndryshe kënga e fundit nga Xhensila është “Uh Baby” në bashkëpunim me Kidën./21Media

17858068_774535049369529_924048889_n