Shumë shpejt projekt i ri nga Xhensila Myrtezaj

Shumë shpejt projekt i ri nga Xhensila Myrtezaj

Këngëtarja e mirënjohur dhe shumë e dashur për publikun, Xhensila Myrtezaj, po vjen shumë shpejt me projekt të ri muzikor.

Lajmin e ka bërë të ditur përmes një fotografie që ka publikuar në Instagram, shkruan rtv21.tv

“Coming 🔜”, (Po vjen shumë shpejt), ka shkruar artistja në fotografinë e publikuar ku duket mahnitëse.

E pikërisht për pamjen e saj ajo ka falënderuar grimeren e njohur Sellma, e cila është përkujdesur për të./21Media