Këngëtarja e quan vëlla kunatin e saj

Këngëtarja e quan vëlla kunatin e saj

Njëra ndër nuset më të reja të estradës Xhensila Myrtezaj, mori një dhuratë të veçantë.

Kësaj radhe ishte vëllai i Besit, bashkëshortit të saj, i cili ia dhuroi një qafore të bukur, shkruan rtv21.tv

E Xhensila nuk hezitoi dhe e publikoi dhuratën në Instastory duke e falënderuar kunatin.

“Krist Prenga ti nuk je vetem vellai i Besit, je dhe vellai im. Faleminderit champion”, ka shkruar këngëtarja sipër fotografisë së publikuar./21Media