Ajo shfaqet krejt natyrale

Ajo shfaqet krejt natyrale

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj  ka pak muaj që është bërë nënë për herë të parë, shkruan rtv21.tv.

Me ardhjen në jetë të Ajkës, këngëtarja u përkushtua maksimalisht për rritjen e saj dhe familjen, megjithatë shihet që nuk e ka lënë vetën pas dore, ajo për një kohë të shkurtë ka arritur që t’i rikthejë linjat e mëparshme.

Por, këngëtarja vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetin social Instagram, duke publikuar footgrafi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Postimi i fundit nga këngëtarja 25 vjeçare, është bërë në mengjesin e sotëm. Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet tërheqëse, dhe krejt natyrale teksa është duke qëndruar afër dritares.

 

View this post on Instagram

 

Good morning…

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Ndryshe, projekti i fundit i këngëtares është bashkëpunimi i saj me Ardian Bujupin, i titulluar “Cika Cika”, që ka marrë mbi 60 milionë klikime në Youtube./21Media