Këngëtarja publikon një imazh të bukur nga ballkoni

Loading...

Këngëtarja publikon një imazh të bukur nga ballkoni

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj, duket se po e shijon jetën si më së miri.

Xhensila ka filluar përsëri pushimet dhe kësaj radhe ka zgjedhë Santorinin si destinacion për tu relaksuar, shkruan rtv21.tv

Ajo ka ndarë një fotografi që në mëngjes duke treguar pamjen e bukur nga ballkoni i vendit ku po qëndron./21Media