Edhe një dëshmi se Arta dhe Bruno janë në lidhje

Edhe një dëshmi se Arta dhe Bruno janë në lidhje

Aktorja Arta Nitaj e njohur si “Xhesika” dje e ka konfirmuar në njëfarë forme lidhjen me këngëtarin Bruno, duke e publikuar një fotografi me të në profilin e Instagramit.

E pas fotografisë ajo ka publikuar një video në të cilën shihet duke u argëtuar në koncertin e Brunos me këngë “Love me”.

Ndryshe, muaj më parë Arta Nitaj ka qenë e përfolur për një lidhje të mundshme me Endritin  djalin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi./21Media