Arta Nitaj e konfirmon lidhjen!

Arta Nitaj e konfirmon lidhjen!

Ditë më parë u përfol se aktorja Arta Nitaj është në lidhje më këngëtarin Bruno, i cili njihet më shumë për hitin të realizuar më Elvana Gjatën “Love me”.

E si duket vet Arta ka vendosur që ta tregojë haptas këtë pasi që në profilin e saj në Instagram ka publikuar një fotografi bashkë me Brunon.

Më herët u përfol edhe për një lidhje të mundshme në mes asaj dhe djalit të Presidentit të Kosovës,  Hashim Tha֛çit, por siç po shihet nuk po del të ketë qenë diçka serioze./21Media