Shumë shpejt projekt i ri nga këngëtarja

Shumë shpejt projekt i ri nga këngëtarja

Këngëtarja nga Shqipëria Xhesika Ndoja është në finalizim të projektit të saj më të ri.

Ajo ka publikuar një fotografi gjatë xhirimeve të videoklipit, shkruan rtv21.tv

Xhesika bëri me dije se kënga do të mbajë titullin “69” dhe pritet ta publikojë shumë shpejt./21Media