Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur

Publikohet bashkëpunimi i shumëpritur

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur shqiptare, Luana Vjollca ka publikuar projektin më të ri muzikor.

Kënga mbanë emrin “Yalla Habibi” dhe është në bashkëpunim me këngëtarin australian, Faydee, përcjell rtv21.tv

Tekstin e këngës e kanë shkruar të dy këngëtarët në bashkëpunim me Filloreta Raçin- Fifi, ndërsa për beatin dhe finalizimin e këngës është përkujdesur Rrzon Music.

Ky është bashkëpunimi i parë i Luanës me Faydee dhe mbetet të shihet se a do të pëlqehet nga publiku./21Media