Ylberi thotë se nuk ka ndonjë datë të sakt

Ylberi thotë se nuk ka ndonjë datë të sakt

Sonte në emisionin veror “21 Gradë” në RTV21,  i ftuar ishte aktori i njohur,  Ylber Bardhi, shkruan rtv21.tv

Përveç profesionit që bën dhe për projektet që është i angazhuar, Ylberi foli edhe për jetën e tij private.

I pyetur se kur planifikon të martohet me të dashurën e tij, Albinën, ai tha sa nuk ka ndonjë datë të sakt.

“Shumë shpejt. Nuk është që se kena bo muhabet, por ma merr mendja që ndoshta në fund të vitit, ndoshta vitin tjetër, por datë të sakt nuk ka”, ka thënë Ylber Bardhi./21Media