Publikohet kënga “Krejt ti fala”

Publikohet kënga “Krejt ti fala”

Artistët e njohur, Majk dhe Yll Limani kanë publikuar bashkëpunim e tyre të parë, shkruan rtv21.tv

Kënga titullohet “Krejt ti fala”, për realizimin e videoklipit është përkujdesur “Imagine Films”, ndërsa tekstin e këngës e kanë shkruar vet artistët.

Kënga me tu publikuar ka marrë komente pozitive nga ndjekësit e artistëve./21Media