Kënga e re nga Ylli

Kënga e re nga Ylli

Këngëtari i mirënjohur, Yll Limani sapo ka publikuar në Youtube projekti e ri muzikor të titulluar “Vaj”, shkruan rtv21.tv

Muzikën e këngës “Vaj” e ka punuar Cricket, tekstin e ka shkruar vetë artisti, teksa miksimin dhe masterizimin e ka bërë Lorenc Aliaj.

Për anën vizuele të këtij projekti është përkujdesur produksioni Imagine Films./21Media