Ai dëshiron qëndrimin në Torino

Ai dëshiron qëndrimin në Torino

Sami Khedira ka refuzuar një ofertë të Paris Saint Germainit.

Me ardhjen e Emre Canit, Khedira nuk shihet më si titullar në mesfushën e “Zonjës së Vjetër”, prandaj largimi i tij është shumë i mundshëm në ditët e fundit të merkatos.

Vetë futbollisti është i interesuar të qëndrojë te Juventusi dhe të luftojë për një vend në formacionin titullar.