Yllka vazhdon ende të ruaj thjeshtësinë e saj

Yllka vazhdon ende të ruaj thjeshtësinë e saj

Edhe aktorja e mirënjohur, Yllka Gashi i është përgjigjur sfidës virale që po qarkullon në rrjetet sociale, atë të “10yearschallenge”, shkruan rtv21.tv

Yllka ka zgjedhur Instagramin për të krahasuar dukjen e saj 10 vjet më parë me atë të sotme.

Aktorja ka publikuar dy fotografitë bardh e zi. Në këto imazhe shihet se Yllka nuk ka pësuar shumë ndryshme dhe duket se ende është duke i qëndruar besnike thjeshtësisë që ajo e ka pasur prej fillimit të karrierës.

Kësaj sfide i janë bashkuar edhe shumë emra të njohur si Yllka Kuqi, Rozana Radi,  Bleona Qereti, Enca Haxhia, Diellza Kolgeci, Valdrin Sahiti, e shumë të tjerë./21Media