Yllka Kuqi kthehet mbrapa në kohë

Yllka Kuqi kthehet mbrapa në kohë

Këngëtarja e mirënjohur, Yllka Kuqi ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, në të cilën shihet bashkë me këngëtaren Vesa Luma, kur ato ishin më të reja.

Kjo foto dëshmon se dy këngëtaret vazhdojnë t’i ruajnë raportet e mira shoqërore.

“Vetllat”, ka shkruar Yllka ajo sipër fotos së publikuar.

Ndryshe, kujtojmë se Vesa Luma është shpërngulur për të jetuar në Zelandë të Re bashkë me bashkëshortin e saj, Big Basta dhe djalin e tyre, Lianin./21Media